Vila Ioannis Paradise se nalazi na izlazu iz Pefkohorija ka Paljuriju, na oko 450 metara udaljenosti od plaže. Objekat je idealan za miran odmor. Poseduje bazen sa izdvojenim delom za decu, pool bar sa velikim izborom pića, parking, wi-fi. U ponudi su dvokrevetni , trokrevetni i četvorokrevetni suit ( struktura smestaja je francuski lezaj i sofa na razvlacenje ).
Sve smestajne jedinice imaju kuhinju, kupatilo sa velikim đakuzijem, veliki balkon sa garniturom za sedenje i ogromnim suncobranom. Promena posteljine je jednom u toku boravka, dok se korišćenje klima uređaja dodatno naplaćuje 4 eur dnevno.Gosti sami održavaju higijenu u smestajnoj jedinici za vreme boravka.
PROGRAM PUTOVANJA:
1. Dan – Polazak iz Beograda u večernjim časovima sa parkinga pored direkcije “Laste” tačno vreme i mesto polaska autobusa proveriti 2 dana pre putovanja. Noćna vožnja kroz Srbiju i Makedoniju prema Grčkoj.
2. Dan – Dolazak u jutarnjim časovima. Smeštaj od 16:00 časova (postoji mogućnost ranijeg ulaska).
3 – 8/11. Dan – Boravak na bazi 7/10 noćenja u izabranom smeštaju na bazi najma smeštajne jedinice (bez ishrane).
10/13. Dan – Dolazak u Beograd u prepodnevnim časovima.
CENA ARANŽMANA PO OSOBI OBUHVATA:
– Najam izabranog smeštaja na bazi 7/10 noćenja
– Samo za paket aranžmane – prevoz autobusom turističke klase na relacijama navedenim u programu putovanja
– Usluge licenciranog pratioca grupe
– Usluge predstavnika organizatora putovanja ili ino-partnera na destinaciji
– Troškove organizacije i realizacije aranžmana
CENA ARANŽMANA NE OBUHVATA:
– Autobuski prevoz, za aranžmane na bazi najma,
– Boravišna taksa 0.5eur/dan u apartmanima svih kategorija
– Međunarodno zdravstveno osiguranje
– Održavanje higijene smeštajnih jedinica tokom boravka kao i sredstva za higijenu
POPUSTI:
Deca u pratnji dve punoplative osobe:
– od 0 – 2 godine besplatno (nemaju sedište u autobusu, nemaju ležaj), a u slučaju da žele sedište u autobusu plaćaju cenu autobuske karte
– osobe na pomoćnim ležajevima (označavaju se sa +1, +2 u strukturi soba) plaćaju cenu autobuske karte
SPAJANJE SMENA:
– za spajanje dve ili više smena u slučaju cene na bazi paket aranžmana, cena dodatnih smena se umanjuje za 30 €
– za spajanje dve smene od kojih jedna ne čini paket aranžman, ukupna cena se uvećava za 30€
DOPLATE:
– za jednu odraslu osobu 80 % od cene aranžmana
– za klima uređaj 3-10 € dnevno po smeštajnoj jedinici (odnosi se na smeštajne objekte koji poseduju klima uređaj, a čije korišćenje nije uključeno u cenu) – doplata se vrši na licu mesta
– za polupansion (doručak + večera – meni, klasičan način usluživanja) u nekom od lokalnih restorana – doplata se vrši na licu mesta
AUTOBUSKI PREVOZ:
Mogućnost kupovine samo autobuske karte:
– povratna karta – odrasli 60 €, deca 50 €,
– jedan pravac – odrasli 40 €, deca 35 €
* U slučaju nedovoljnog broja putnika, postoji mogućnost prelaska u drugo transfer vozilo u Nea Mudanji
* Raspored sedenja u autobusu je određen redosledom prijave. Ukoliko stranke imaju želju da odaberu sedište, to je moguće uz doplatu od 30 eur-a po osobi u dinarskoj protivvrednosti po kursu na dan uplate. Takvi zahtevi se podnose i uplaćuju prilikom prijave za aranžman.
SOPSTVENI PREVOZ:
– termini oznaceni * nemaju umanjenje za sopstveni prevoz
– vaucer se preuzima u agenciji 7 dana pre polaska na put
POLASCI IZ DRUGIH MESTA (mora se najaviti prilikom rezervacije aranžmana):
– SUBOTICA – doplata 25€ po osobi (povratna karta)
– LOZNICA, ŠABAC, NOVI SAD, ZRENJANIN – doplata 15€ po osobi (povratna karta)
– LAZAREVAC – doplata 15€ po osobi (povratna karta), (minimalno 8 prijavljenih putnika za realizaciju transfera iz Lazarevca) (odnosi se samo za destinacije: Polihrono, Hanioti i Pefkohori)
– KRAGUJEVAC, KRUŠEVAC, PANČEVO – doplata 10€ po osobi (povratna karta)
– Postoji mogućnost polazaka iz drugih gradova, više informacija na šalteru agencije.
Napomene:
* Promena datuma putovanja, kao i promena smeštaja, tretiraće se kao otkaz putovanja.
* Troškovi promene već potvdjenih rezevacija (zamena putnika, način prevoza, mesto ulaska i slično) su 500 dinara po rezervaciji.
* Raspored sedenja u autobusu je određen redosledom prijave. Ukoliko stranke imaju želju da odaberu sedište, to je moguće uz doplatu od 30 eur-a po osobi u dinarskoj protivvrednosti po kursu na dan uplate. Takvi zahtevi se podnose i uplaćuju prilikom prijave za aranžman.
* S obzirom da se broj putnika (pa i autobusa) u smenama razlikuje Organizator nije u mogućnosti da ponudi izbor određenog sedišta sa brojem. Iz istog razloga se Organizator ne obavezuje da prevoz u povratku izvrši istim autobusom i na istim sedištima kao u odlasku.
* Organizator putovanja ne garantuje spratnost, pogled, broj smeštajne jedinice, sediste u autobusu ili avionu, ukoliko to nije predvidjeno cenovnikom i Programom putovanja uz mogućnost doplate.
* Na dodatne usluge (doplata za klimu, polupansion, transfer iz Novog Sada itd.), iskazane u cenovniku, ne odobravaju se popusti.
* U objektima gde je naglašeno postojanje Wi Fi-a, Organizator putovanja ne može garantovati kvalitet i brzinu protoka internet konekcije.
* U slučaju nedovoljnog broja putnika na prevozu, postoji mogućnost transfera drugim vozilom sa dela puta do (ili sa) destinacije.
* Maloletna lica, ukoliko putuju bez oba ili sa jednim roditeljem, moraju imati saglasnost roditelja koji ne putuje, overenu u opštini ili sudu.
TA Agape Travel nastupa kao posrednik u prodaji turističkih putovanja.
Cenovnik za 2020.god
FIRST MINUTE POPUSTI:
– 15% popusta za gotovinske uplate u celosti prilikom rezervacije do 01.februara
– 10% popusta za gotovinske uplate u celosti prilikom rezervacije do 01.marta
– 5% popusta za gotovinske uplate u celosti prilikom rezervacije do 01.maja
– 10% popusta za uplatu akontacije u iznosu od 30% prilikom rezervacije i isplatu ostatka do 01.maja za ugovorene aranžmane do 01.februara
– 5% popusta za uplatu akontacije u iznosu od 30% prilikom rezervacije i isplatu ostatka do 01.maja za ugovorene aranžmane od 01.februara do 01.marta
Cene u SEZONI su izražene po najmu studija/apartmana u evrima
*Cene označene zvezdicom * su cene paket aranžmana u VANSEZONI (uračunat smeštaj i autobuski prevoz iz Niša, bez teritorijalne doplate za prevoz) po osobi.*
Teritorijalna doplata za autobuski prevoz severno od Niša se nalazi u tabeli autobuskog prevoza.
U smenama sa zvezdicom *, u slučaju sopstvenog prevoza cena paket aranžmana se umanjuje za 25€ po osobi.
Polazak grupe autobuskim prevozom je dan ranije u odnosu na datum početka smene iz tabele.
– termini označeni *nemaju umanjenje za sopstveni prevoz
CENA AUTOBUSKOG PREVOZA:
povratna karta – odrasli 60 €, deca 50 €, jedan pravac – odrasli 40 €, deca 35 €